10 urodziny magazynu Przyślij Przepis

05 Oct 2017

Przyślij Przepis! w listopadzie obchodzi swoje 10 urodziny. To pierwszy interaktywny magazyn, który co miesiąc powstaje z przepisów nadesłanych przez czytelników i zamieszczonych w serwisie przyslijprzepis.pl. Był najlepiej sprzedającym się miesięcznikiem kulinarnym w 2016 roku i w pierwszej połowie 2017 w całym segmencie kulinarnym.

 

Z okazji 10-tych urodzin w listopadowym numerze magazyn ogłosił dla swoich czytelniczek wielki konkurs, w którym można wygrać 100 nagród. Urodzinowy tort redakcja jadła wspólnie z rodziną Piszczorowiczów, która od lat jest wiernym czytelnikiem magazynu.

 

Przyślij Przepis! jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, które często gotują, a w związku z tym szukają różnorodnych i sprawdzonych przepisów na dania na bazie łatwo dostępnych i niedrogich składników. Autorzy wszystkich opublikowanych przepisów otrzymują od redakcji nagrodę pieniężną. Okładka miesięcznika związana jest z reportażem realizowanym w domu czytelnika – sesją zdjęciową połączoną z gotowaniem. Rodzina z okładki otrzymuje nagrodę pieniężną, podobnie jak autor przepisu miesiąca. Dodatkowym walorem miesięcznika są praktyczne i sprawdzone porady dotyczące przygotowania potraw, jak i ułatwiające pracę w kuchni. 

Podobne