Nowy Projekt Samsunga i Burda International Poland

05 Dec 2017

14 grudnia rusza nowy projekt Samsunga i Burda International Poland #samsungworkshopstudio skierowany wyłącznie do kobiet. To drugi etap rozpoczętej w tym roku współpracy Samsunga i Burdy, którego celem jest pokazanie jak technologie mogą wspierać naszą kobiecość. 

 

W warsztatach #samsungworkshopstudio weźmie udział 50 laureatek konkursu przeprowadzonego na łamach magazynów ELLE i Glamour. Zwyciężczynie będą miały okazję znaleźć się na backstage’u sesji zdjęciowej, przekonać się, jak wyglądają kulisy pracy w branży mody i przetestować najnowsze technologie firmy Samsung. Warsztaty będą prowadzone przez Adama Plucińskiego - fotografa, który stoi za sesjami dla najważniejszych magazynów modowych w Polsce, Agnieszkę Stopyrę - rysowniczkę i graficzkę, która na co dzień współpracuje z najważniejszymi markami z branży fashion oraz zespół marketingu i nowych technologii firmy Samsung. W ich trakcie uczestniczki zdobędą podstawową wiedzę, która pomoże im w robieniu zdjęcia konkursowego oraz rysunku z backstagu sesji na telefonach firmy Samsung. Nagrodą główną jest publikacja fotografii z oznaczeniem profilu zwyciężczyni na Instagramie ELLE i Glamour oraz w artykule w magazynie drukowanym. Trzy najlepsze laureatki otrzymają także nagrody od firmy Samsung.

 

Warsztaty #samsungworkshopstudio to kontynuacja tegorocznej współpracy Burdy z firmą Samsung - sesji fotograficznej w magazynie ELLE, która koncentrowała się na pokazaniu kobiecego oblicza firmy poprzez przybliżenie sylwetek dziewczyn z działów marketingu i nowych technologii, dla których innowacje nie mają tajemnic: http://www.elle.pl/promocja/artykul/technologia-codzienny-luksus

Podobne