Współpraca magazynu BURDA i sieci Empik

08 May 2018

W ramach współpracy BURDY z siecią Empik na rynku dostępne są 3 nowe produkty sygnowane przez magazyn i dostępne wyłącznie w Empiku: Burda Archiwum, Burda z miarką krawiecką i Wykroje Burda. Jest to odpowiedź wydawnictwa na prośby czytelników przychodzące do redakcji.

 

BURDA ARCHIWUM

Archiwalne wydania Burdy to jedne z najbardziej rozchwytywanych produktów o szyciu. Nowy produkt „Burda Archiwum” to odpowiedź na liczne zapytania czytelników, miłośników krawiectwa i DIY, którzy kolekcjonują wydania Burdy i po latach wracają do wiecznie modnych modeli wykrojów.

 

Pierwsze Burda Archiwum jest dostępne na rynku przez 90 dni. To pakiet losowo wybieranych dwóch wydań archiwalnych - jest ich 5 rodzajów do wyboru - różnią się bazowym wydaniem specjalnym (Moda dla Dzieci, Duże Jest Piękne, Crafty, Burda Patchwork i Vintage) oraz drugiego magazynu - jednego z numerów wiosennych i letnich, z lat 2012-2017.

 

BURDA 5/2018 Z MIARKĄ KRAWIECKĄ

Po raz pierwszy oryginalna miarka Burdy jest dostępna dla czytelniczek magazynu w ofercie z magazynem w cenie 29,99 PLN tylko w Empikach. Wysoka jakość wykonania sprawia, że miarka będzie niezawodnym narzędziem do zdejmowania miar. Solidny mechanizm blokowania i zwijania ułatwi szycie każdego wykroju.

 

WYKROJE BURDA

Wyjątkowo w ramach współpracy Burdy i Empiku pojedyncze wykroje Burdy z najnowszego katalogu Wiosna/Lato 2018 są dostępne w 30 wybranych salonach Empik w Polsce.

 

Polska instrukcja do tych wykrojów będzie dostępna na stronie www.instrukcja.burda.pl

Podobne