Kontakt z nami:

Recepcja
tel. +48 22 3603 900 lub +48 22 3603 901
email: 
kontakt@burdamedia.pl

 

Biuro Zarządu

Tel. +48 3603 803

Email: biurozarzadu@burdamedia.pl

 

Biuro Obsługi Klienta / Prenumerata
tel. +48 22 3603 777
email: 
bok@burdamedia.pl

Kontakt dla prasy
email: 
pr@burdamedia.pl

Reklama
tel.
+48 22 3603 603
email: 
biuro.reklamy@burdamedia.pl

Reklama Digital
email: 
digital.sales@burdamedia.pl

Reklama New Business / Custom
tel.
+48 22 3603 610                         

Dział Książek
email: 
ksiazki@burdamedia.pl

Redaktorzy: sekretarz.ksiazki@burdamedia.pl

Propozycje wydawnicze: propozycje.wydawnicze@burdamedia.pl


Marketing
tel. +48 22 3603 800
email: 
marketing@burdamedia.pl

Dział Multimediów / Digital
tel. +48 22 3603 602
email: 
multimedia@burdamedia.pl

Dział New Business / Corporate Media
tel.
+48 22 3603 639

Projekty Specjalne

Email: projekty.specjalne@burdamedia.pl


Dział Dystrybucji
email: 
dystrybucja@burdamedia.pl

Dział HR
tel. +48 22 3603 800
email: 
kariera@burdamedia.pl

Dział Informatyki (IT)
email: 
it@burdamedia.pl

Przetwarzanie danych osobowych (Administrator Bezpieczeństwa Informacji)
email: 
abi@burdamedia.pl

Dział Produkcji
tel. +48 22 3603 860

Email: produkcja@burdamedia.pl

Dział Ksiegowości, biuro Wrocław
tel. +48 71 3762 805
faks. +48 71 3762 851

Email: ksiegowosc@burdamedia.pl

Dział administracji, biuro Marynarska
tel. +48 22 3603 800
email: 
administracja@burdamedia.pl

Redakcja "Burda"
tel. +48 71 3762 847
faks. +48 71 3762 802
email: 
redakcja.burda@burdamedia.pl

Redakcja "Claudia"
tel.
+48 22 3603 711
email: 
claudia@burdamedia.pl

Redakcja "Coaching"
tel. +48 22 3603 738
email: 
focus@burdamedia.pl

Redakcja "CRN"
tel. 48 22 3603 993
email: 
redakcja@crn.pl

Redakcja "Dobre Rady"
tel. +48 22 3603 627
email: 
dobrerady@burda.pl

Redakcja "Elle Decoration"
tel. +48 22 3603 684
email: 
kontakt@elledeco.com.pl

Redakcja "Elle"
tel. +48 22 3603 821
email: 
elle@elle.com.pl

Redakcja "Focus"
tel. +48 22 3603 738
email: 
focus@burdamedia.pl

Redakcja "Gala"
tel. +48 22 3603 774
email: 
gala@burdamedia.pl

Redakcja "Glamour"
tel. +48 22 3603 919
email: 
glamour@burdamedia.pl

Redakcje "InStyle"
tel. 
+48 22 3603 721
email: 
instyle@instyle.com.pl

Redakcja "Moje Gotowanie"
tel. +48 22 3603 665
email: 
mg@burdamedia.pl

Redakcja "Mój Piękny ogród"
tel. +48 71 3762 842
email: 
ogrod@burdamedia.pl

Redakcja "National Geographic"
tel. +48 22 3603 975
email: 
ng@burdamedia.pl

Redakcja "Przepis na ogród"
tel. +48 71 3762 858
email: 
pno@burdamedia.pl

Redakcja "Przyślij Przepis"
tel. +48 71 3762 808
email: 
przepis@burdamedia.pl

Redakcja "Samo Zdrowie"
tel. +48 22 3603 627
email: 
samo-zdrowie@samozdrowie.pl

Redakcja "Sielskie życie"/ „Sielska Kuchnia”
tel. +48 22 3603 724
email: 
sielskie.zycie@burdamedia.pl

Redakcja "Sól i Pieprz"
tel. +48 71 3762 832
email: 
kulinaria@burdamedia.pl


Nasze biura:

Burda Publishing Polska Sp. z o.o.
ul. Marynarska 15 (budynek New City)
02-674 Warszawa, Polska
tel. +48 22 3603 800
Adres email: lp.aidemadrub@tkatnok
http:/burdapp.burdamedia.pl/

Treehouse Sp. z o.o.
ul. Marynarska 15 (budynek New City)
02-674 Warszawa, Polska
tel. +48 22 3603 800
Adres email: lp.aidemadrub@tkatnok
Siedziba we Wrocławiu:
Burda Publishing Polska Sp. z o.o.
ul. Rdestowa 1 B-C
54-530 Wrocław
tel. +48 71 3762 800
fax. +48 71 3762 802
email. lp.aidemadrub@owtcinwadyw
Dane rejestrowe spółek:

Burda Publishing Polska Sp. z o.o.
, z siedzibą przy ul. Marynarskiej 15, 02-674 Warszawa. Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000574730. Kapitał zakładowy Spółki 44.691.450,00 PLN, REGON 931051710, NIP PL8971411483.

Treehouse Sp. z o.o.
, z siedzibą przy ul. Marynarskiej 15, 02-674 Warszawa. Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000369757. Kapitał zakładowy Spółki: 200.000,00 PLN, REGON 142656905, NIP PL5252492488.