Hubert Burda Media
o firmie aktualnosci nasze tytuly reklama download kariera kiosk kontakt
 
okladka
co w numerze? co w numerze?
co w numerze? co w numerze?
(kliknij aby powiększyć)

Mój Piękny Ogród 6/141
Co w numerze?

Róże ze znakiem jakości
Tarasy w oleandrach - dobre klimaty dla gości z Południa
Pomidory od sadzonek po zbiór
Pelargonie - balkony w stylu modnej klasyki
Praktyczny ogrodnik
- profilaktyka chorób róż
- czerwcowa pielęgnacja żywopłotów
- rozmnażamy barwinki


Edytorial

Każdy numer Mojego Pięknego Ogrodu – największego europejskiego magazynu ogrodniczego – to nowa porcja wiedzy, oryginalnych pomysłów i cennych inspiracji. Wszystkim miłośnikom piękna zaklętego w przyrodzie podpowiadamy, jak aranżować ogród czy działkę, by cały sezon były atrakcyjne i zachwycały stałą grą żywych barw kwiatów. Czytelnicy znajdą tu nie tylko pomysły na aranżowanie kwiatowych rabat, ogrodów doniczkowych na balkonach i tarasach, ale i projekty nowych nasadzeń oraz praktyczne porady dotyczące małej architektury ogrodowej. Wszyscy, których interesuje nie tylko ogród ozdobny, ale i użytkowy, także na łamach Mojego Pięknego Ogrodu znajdą wiele praktycznych porad i wskazówek dotyczących codziennej uprawy, pielęgnacji i ochrony roślin sadowniczych i warzywnych. W okresie jesienno-zimowym główną tematyką Mojego Pięknego Ogrodu są naturalnie kwiaty domowe oraz uprawy pod szkłem, co nie znaczy jednak, że zupełnie wychodzimy z pogrążonego w zimowym śnie przydomowego ogrodu. Bo właśnie w czasie zimowych miesięcy podpowiadamy czytelnikom, czym warto zająć się w nowym sezonie i jak zaprojektować ogród, by na przywitanie wiosny prezentował się zupełnie inaczej niż rok temu. W każdym numerze pisma przedstawiamy ponadto wybrane ogródki naszych czytelników, odpowiadamy na listy i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

 

aktualności

Mój Piękny Ogród zaprasza do Lublina na VII Targi Ogrodnicze
2011-05-12
W dniach 14-15 maja odbędą się VII Targi Ogrodnicze EDEN 2011 & VII Kiermasz Ogrodniczy. Majowa aura będzie tłem dla zaprezentowania szerokiej oferty branży ogrodniczej.
wiecej
Mój Piękny Ogród - Podłoże Uniwersalne - już w sprzedaży!
2010-03-15
Wydawnictwo Burda Publishing Polska, wydawca największego w Europie magazynu ogrodniczego Mój Piękny Ogród, oraz firma COMPO, czołowy producent najwyższej jakości podłoży ogrodniczych postanowiły nawiązać bliską współpracę.
wiecej
Obowiązkowy przystanek na mapie imprez ogrodniczych
2010-01-26
GARDENIA to projekt przygotowany głównie z myślą o architektach krajobrazu, handlowcach, zarządach zieleni w miastach i gminach. Spotkać tu jednak można wszystkich miłośników zieleni.
wiecej
Minimum przestrzeni, maksimum zieleni
2010-01-22
Szukasz pomysłu na otoczenie się odrobiną zieleni? Pragniesz zorganizować sobie mini oranżerię? Chcesz posiadać roślinny azyl?
wiecej
Przedłużamy atmosferę świąt
2009-12-17
Dekorację okna stworzoną na Święta warto uwiecznić na zdjęciu, które weźmie udział w konkursie. Wraz z portalem e-okna.pl zachęcamy do uczestnictwa w Konkursie.
wiecej
więcej aktualności z Mój Piękny Ogród >>

regulaminy

- Wyniki konkursu Kwazar opublikowanego w wydaniu czerwcowym Mojego Pięknego Ogrodu (Mój Piękny Ogród 6/14)
- Regulamin Konkursu "Kwazar" (Mój Piękny Ogród 6/14)
redaktor
Iwona Ziętkowska
 redaktor naczelna  
Wydania specjalne
Partnerzy:Pozostałe czasopisma:


kalendarium Lipiec
NdPnWtSrCzPtSo
 1 2345
678 9101112
131415 16171819
202122 2324 2526
2728293031 

Rzetelna firma
 

Polityka Cookies   |   Hubert Burda Media © 2014