365 kolorowych sposobów na spokój i relaks.

Autor: Praca zbiorowa
Cena: 34.90 zł
Premiera: 2016-04-13
ISBN: 978-83-7778-714-4

Wszyscy wiemy, że nasze codzienne życie składa się z mniejszych lub większych niepowodzeń. Nawet jeśli nie są one dla nas problemem, to w pewnym momencie kumulują się i wywołują to nieprzyjemne uczucie, które nazywamy „stresem”. 
Na szczęście czasem może nam w tym pomóc zwykła książka, która będzie towarzyszyć nam cały rok.
Publikacja, którą trzymacie w rękach, wykorzystuje zasady terapii artystycznej . Dzięki niej możecie wykorzystać wolny czas na działalność relaksującą, bardzo satysfakcjonującą i motywującą. 
 
Zbiór kolorowanek na kolejnych stronach sam w sobie stanowi radość dla oka, a dzięki różnorodności wspaniałych detali jest także bogatą, ciekawą antologią tematów przewodnich i ornamentów, symetrii, ozdobników i przeplatających się wzorów…  
Zwierzęta, kwiaty i rośliny ożyją w kalejdoskopie fantastycznych odcieni, jak abstrakcyjne figury geometryczne, które możemy sami dekorować. Pomiędzy poszczególne kolorowanki wpleciono inspirujące i pouczające cytaty sławnych ludzi z najróżniejszych dziedzin – filozofów i ludzi wiary, angażujących się politycznie piosenkarzy i aktorów, artystów i pisarzy, naukowców i mężów stanu. Cytaty przygotowano na każdy dzień roku – każda myśl będzie nam towarzyszyć w codziennym życiu. Gdy już pokolorujemy  wszystkie  obrazki, będziemy  mogli  na nie spojrzeć jako na szczególnie osobistą formę ekspresji. 
Przeglądając je ponownie, być może uznamy, że pomogły nam one w odzyskaniu wewnętrznej równowagi, spokoju i satysfakcji, której szukaliśmy