Kochaj siebie. Historie kobiet idealnie nie-doskonałych

Autor: Praca zbiorowa
Cena: 39.90 zł
Premiera: 2016-11-09
ISBN: 978-83-8053-175-8

Każda kobieta, niezależnie od wieku, typu urody czy sylwetki może być piękna i atrakcyjna. Bez ingerencji chirurgów, zabiegów stylistów, spektakularnych metamorfoz. Nie trzeba być modelką, mieć twarzy gwiazdy filmowej, nosić rozmiaru 34, aby olśniewać urodą. Wystarczy pokochać siebie. Nie wierzysz? O tym, że to prawda, przekonuje książka o intrygującym tytule: Kochaj siebie. Historie kobiet ideal (nie)doskonałych. 
 
To książka wyjątkowa, pisana przez osiem autorek – kobiet w różnym wieku, które mają za sobą wiele życiowych zakrętów i pokonanych kompleksów. Kobiet zupełnie zwykłych, lecz niezwykle pięknych – takich jak każda z nas. Wśród nich jest Anna Dereszowska.

 Autorki szczerze opowiadają o swojej drodze do akceptacji, o tym, jak odnalazły w sobie piękno i odwagę, żeby pokochać siebie. Zaś eksperci, najlepsi specjaliści w dziedzinie pielęgnacji kobiecej urody i kobiecego psyche – stylistka fryzur Jaga Hupało, lekarz medycyny estetycznej dr Monika Bujanowska, psycholog, psychoterapeutka, specjalistka edukacji seksualnej i coach Violetta Nowacka – radzą, jak to piękno pielęgnować i cieszyć się nim przez długie lata. Książka to inspiracja dla czytelniczek do pozytywnej zmiany i uwierzenia we własne siły. Drogie Panie, wszystko w naszych rękach i w naszych głowach!