Prenumerata


9 75
2 31
Kocham Ogród to dwumiesięcznik kierowany do szerokiego grona miłośników ogrodnictwa.
4 78
Dwutygodnik Gala to ekskluzywny międzynarodowy magazyn o gwiazdach. Prezentuje sylwetki ciekawych i popularnych osób poprzez szczere wywiady oraz wyjątkowe zdjęcia.
10 82
National Geographic Polska to polska edycja popularnonaukowego miesięcznika, wydawanego przez National Geographic Society.
8 25
W National Geographic Traveler publikowane są reportaże podróżnicze, a także praktyczne porady, między innymi dotyczące etycznego podróżowania.
6 58
Focus to największy magazyn popularnonaukowy w Polsce. Od prawie dwudziestu lat, poprzez niezwykłe fotografie i przystępne artykuły, magazyn odkrywa przed czytelnikami cuda naszego świata.
6 58
Focus Historia to miesięcznik popularnonaukowy, który stara się pokazywać historię przez pryzmat nieznanych bądź kontrowersyjnych wersji wydarzeń
8 00
Coaching to jedyny na polskim rynku dwumiesięcznik poświęcony samorozwojowi, skierowany zarówno do mężczyzn, jak i do kobiet – do ludzi z ambicjami, którzy chcą się rozwijać, tak w środowisku zawodowym, jak i rodzinnym.
6 65
Moje Gotowanie to tradycja w nowoczesnym wydaniu. Jest to miesięcznik, który od blisko 20 lat podbija serca czytelników apetycznymi zdjęciami i sprawdzonymi przepisami.
0 80
Przepis na Ogród to pierwszy na rynku interaktywny miesięcznik ogrodniczy – czasopismo w całości tworzone przez czytelników i dla czytelników. Tytuł skierowany jest do szerokiego grona miłośników ogrodnictwa, aktywnie poszukujących praktycznych porad i chętnie dzielących się własnymi doświadczeniami.
8 00
ELLE Decoration to najbardziej luksusowy magazyn o wnętrzach i designie. Śledzi najważniejsze trendy w urządzaniu wnętrz oraz podpowiada, co warto wybrać z bogatej oferty dostępnej na rynku.
6 58
ELLE jest magazynem kobiet nowoczesnych, który szybko reaguje na dynamicznie zmiany zachodzące wokół nas, podejmuje tematy ważne dla współczesnych kobiet, porusza problematykę społeczną i przybliża sylwetki inspirujących postaci.
8 90
Burda to nie tylko tytuł – to marka rozpoznawalna na całym świecie. „Burda” jest odpowiedzią na oczekiwania kreatywnych kobiet, które podążają za modą, ale jednocześnie chcą mieć swój własny styl.
4 08
Każdy numer Mojego Pięknego Ogrodu – największego europejskiego magazynu ogrodniczego – to nowa porcja wiedzy, oryginalnych pomysłów i cennych inspiracji.
11 99
Sielskie Życie to pierwszy w Polsce magazyn dla wszystkich, którzy szukają wytchnienia od miejskiego zgiełku. Pismo jest skierowane do ludzi pragnących realizować swoje pasje poza miastem, świadomie wybierających życie w zgodzie z naturą i rytmem przyrody.
5 00

Wyjątkowy magazyn o modzie i stylu życia pod redakcją Oliwiera Janiaka. Styl, sport, zdrowie, męskie wywiady, kultura i niecodzienni bohaterowie. Do tego piękne sesje mody i urody, tematy do porannej kawy ale też do wieczornej długiej rozmowy.

10 75
SENS jest jedynym na polskim rynku kobiecym magazynem coachingowo – lifestyle’owy; ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego. Wskazuje praktyczne możliwości doskonalenia się i pokonywania życiowych problemów opracowane przez psychologów, terapeutów i ekspertów. 

6 58
ZWIERCIADŁO jest luksusowym magazynem dla kobiet myślących i poszukujących, który wspiera je w wewnętrznym rozwoju i zachęca do szukania własnej drogi.
To jedyny polski luksusowy magazyn dla kobiet ukazujący się nieprzerwanie od 1957 roku.