Prenumerata


5 98
Magazyn Slowly Veggie to dwumiesięcznik, dla tych dla których ważny jest zdrowy styl życia. To twórczy i prosty przewodnik po wegetariańskich oraz wegańskich inspiracjach i przepisach. Ze względu na prostotę składników, łatwe przygotowanie i przydatność magazyn jest również wyborem nie tylko dla wegetarian. Oferuje świeżą i zdrową alternatywę w codziennym gotowaniu.
10 82
National Geographic Polska to polska edycja popularnonaukowego miesięcznika, wydawanego przez National Geographic Society.
8 25
W National Geographic Traveler publikowane są reportaże podróżnicze, a także praktyczne porady, między innymi dotyczące etycznego podróżowania.
6 58
Focus to największy magazyn popularnonaukowy w Polsce. Od prawie dwudziestu lat, poprzez niezwykłe fotografie i przystępne artykuły, magazyn odkrywa przed czytelnikami cuda naszego świata.
6 58
Focus Historia to miesięcznik popularnonaukowy, który stara się pokazywać historię przez pryzmat nieznanych bądź kontrowersyjnych wersji wydarzeń
8 00
Coaching to jedyny na polskim rynku dwumiesięcznik poświęcony samorozwojowi, skierowany zarówno do mężczyzn, jak i do kobiet – do ludzi z ambicjami, którzy chcą się rozwijać, tak w środowisku zawodowym, jak i rodzinnym.
6 65
Moje Gotowanie to tradycja w nowoczesnym wydaniu. Jest to miesięcznik, który od blisko 20 lat podbija serca czytelników apetycznymi zdjęciami i sprawdzonymi przepisami.
0 80
Przepis na Ogród to pierwszy na rynku interaktywny miesięcznik ogrodniczy – czasopismo w całości tworzone przez czytelników i dla czytelników. Tytuł skierowany jest do szerokiego grona miłośników ogrodnictwa, aktywnie poszukujących praktycznych porad i chętnie dzielących się własnymi doświadczeniami.
0 80
Przyślij Przepis to miesięcznik składający się wyłącznie z przepisów nadesłanych przez czytelników. Jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, które często gotują, a w związku z tym szukają różnorodnych i sprawdzonych przepisów.
8 00
ELLE Decoration to najbardziej luksusowy magazyn o wnętrzach i designie. Śledzi najważniejsze trendy w urządzaniu wnętrz oraz podpowiada, co warto wybrać z bogatej oferty dostępnej na rynku.
6 58
ELLE jest magazynem kobiet nowoczesnych, który szybko reaguje na dynamicznie zmiany zachodzące wokół nas, podejmuje tematy ważne dla współczesnych kobiet, porusza problematykę społeczną i przybliża sylwetki inspirujących postaci.
8 90
Burda to nie tylko tytuł – to marka rozpoznawalna na całym świecie. „Burda” jest odpowiedzią na oczekiwania kreatywnych kobiet, które podążają za modą, ale jednocześnie chcą mieć swój własny styl.
4 08
Każdy numer Mojego Pięknego Ogrodu – największego europejskiego magazynu ogrodniczego – to nowa porcja wiedzy, oryginalnych pomysłów i cennych inspiracji.
7 42
Sielskie Życie to pierwszy w Polsce magazyn dla wszystkich, którzy szukają wytchnienia od miejskiego zgiełku. Pismo jest skierowane do ludzi pragnących realizować swoje pasje poza miastem, świadomie wybierających życie w zgodzie z naturą i rytmem przyrody.
4 50
InStyle jest luksusowym magazynem o modzie, urodzie i stylu. InStyle co miesiąc prezentuje najnowsze światowe trendy i podpowiada, jak dostosować je do potrzeb konkretnej kobiety.
8 25
SENS jest jedynym na polskim rynku kobiecym magazynem coachingowo – lifestyle’owy; ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego. Wskazuje praktyczne możliwości doskonalenia się i pokonywania życiowych problemów opracowane przez psychologów, terapeutów i ekspertów. 

7 50
ZWIERCIADŁO jest luksusowym magazynem dla kobiet myślących i poszukujących, który wspiera je w wewnętrznym rozwoju i zachęca do szukania własnej drogi.
To jedyny polski luksusowy magazyn dla kobiet ukazujący się nieprzerwanie od 1957 roku.