Nowy numer, nowe rozdanie, a w nim same Asy! Fantastyczni mężczyźni, 
o różnych profesjach, na różnych etapach życia, a to co ich łączy to fakt, że robią to co lubią i najlepiej jak potrafią. Inspirują postawą i doświadczeniem. Kto odkrył przed ELLE MAN swoje karty?
Michał Żurawski opowiedział o swoim wyjątkowym wyzwaniu zawodowym, z jakim przyszło mu się zmierzyć wcielając w rolę ,,Króla”, w serialu powstałym na podstawie powieści Szczepana Twardocha, którego premiera już tej jesieni. 
O tym jak zmierzyć się z przyszłością podzielił się z ELLE MAN Marcin Wasilewski, jeden z najtwardszych i najbardziej walecznych polskich sportowców, który rozpoczyna właśnie życie „po piłce”, u boku rodziny. Na łamach magazynu wystąpił wraz z synem, Oscarem.
Melancholijne, może jeszcze obciążone odrobiną żalu, ale już spokojne emocje da się wyczuć w wywiadzie z Markiem Niedźwieckim, który pewnie wróciłby do Trójki, gdyby usłyszał zwyczajne ludzkie przepraszam. Jak widzi życie „po Trójce”?
W muzycznym kręgu pozostajemy dzięki historii Krzysztofa Zalewskiego. Długo czekał na swój czas
i solową karierę. Jego opowieść uczy, że nie wolno mieć wątpliwości i należy walczyć o swoje marzenia do końca. W swoje marzenie tak jak Krzysztof uwierzył też Dawid Woskanian. Pierwszy na świecie zawodowy model cierpiący na zespół Tourette’a. Potrafił dokonać niemożliwego, otworzył nową kartę w historii modelingu. W ELLEMAN wystąpił w ekskluzywnej sesji modowej.
Poza tym w numerze, akcja Szaleństwo zakupów, rabaty do -60% na zakupy w sklepach stacjonarnych oraz online. Najnowszy numer magazynu ELLEMAN to idealna lektura na jesienne dni. Numer w sprzedaży od 17 września.