Kasia Szymków – autorka bloga Jestem Kasia otwiera przed Wami swoją szafę oraz radzi jak nosić i gromadzić niezwykłe ciuchy vintage! Dowiecie się również dlaczego lepiej posiadać mniej ubrań, niż tonąć wśród pełnych wieszaków! W Najnowszym ELLE dowiecie się czym podbija świat Hedi Slimane? Rewolucjonista mody, przewraca świat fanek marki Celine!

Marta Krupińska – szefowa działu beauty magazynu ELLE zdradzi dlaczego spanie nago dodaje nam pewności siebie,relaksuje i wzmacnia odporność! Natomiast Justyna Moraczewska – dziennikarka i bloggerka odpowie na pytanie czy blond zawsze jest cool? Opowie o sukcesach i porażkach w walce o idealnych odcień! Czy było warto? Sprawdź w najnowszym ELLE!

Czym jest Tinder? Miejscem romantycznych schadzek? Czy wylęgarnią seksualnych obsesji? Można tam poznać męża? Czy raczej znaleźć sobie wygodnego, dyskretnego kochanka? W tajniki najpopularniejszej randkowej aplikacji wprowadzi nas Sylwia Borowska!

W najnowszym wydaniu magazynu ELLE dowiemy się jak sprawić by dom stał się miejscem spotkań? Aby goście przychodzili do niego chętnie i spędzali  tam z nami wspaniałe chwile? Jakie elementy sprawiają, że otoczenie zaczyna żyć i zalewać ciepłem wszystkich w nim obecnych? Sprawdź jakie są na to sposoby!

Margaret Atwood, autorka „Opowieści podręcznej“ powraca z nową powieścią „Testamenty“, w której zdradza początki powstania państwa Gilead i ostrzega przed szaleństwem współczesności!