Nie tylko tematy podjęte w numerze są związane z troską o Ziemię. Druk na ekologicznym papierze, to za mało! Pierwszy raz w historii magazyn w wersji z dodatkiem jest pakowany  w 100% biodegradowalną folię.

Polska edycja ELLE włącza się w międzynarodową akcję wszystkich wydań ELLE na świecie! 22 kwietnia po raz 50., świętujemy Światowy Dzień Ziemi, dlatego majowy numer ELLE poświęcony jest ekologii! Redakcja pokazuje jak kruchy jest ekosystem naszej planety i co możemy zrobić, by ocalić świat. Pisze o ogromnych zmianach, jakie zachodzą dziś w świecie mody. Cała branża zwalnia, stawia na recykling i jakościowe rzemiosło oraz inwestuje w jakość.

Majowe ELLE przygląda się relacjom i miłości. Stawia pytania o granice flirtu. Sprawdza czym jest zdrada, a czym lojalność w związkach w czasach Tindera i social mediów. Pokazuje co nas czeka w niedalekiej przyszłości. Jak będzie wyglądał świat za kolejne dziesiątki lat? Co będziemy wtedy nosić? Jak mieszkać? Czym jeździć? I kiedy polecimy w kosmos?

ELLE stawia na naturalność – także w makijażu. Proponuje łatwy i piękny makijaż, który odejmuje lat a dodaje efektu „wow”. A na koniec - pokazuje perfumy, które kochamy, tym razem - nowości w kolorze fioletu!

Chcesz wiedzieć jak ubrać się do biura? W majowym numerze czeka na ciebie kapsułowa kolekcja, w której każdy znajdzie coś dla siebie. ELLE radzi co z czym nosić, czego nie łączyć i jak wyglądać modnie a profesjonalnie.

Jak połączyć toskańskie popołudniowe słońca z chłodnym skandynawskim designem? W najnowszym numerze magazynu redakcja prezentuje  ten niezwykły miks w pięknej sesji wnętrzarskiej. Jeżeli nie masz szans na daleką podróż możesz zaplanować coś na przyszłość korzystając z listy ulubionych polskich spa wyselekcjonowanych przez redakcję magazynu.

Majowy magazyn ELLE w sprzedaży od 1 kwietnia! ELLE dołącza do akcji #zostańwdomu i oferuje zamówienie magazynu z darmową dostawą do domu! To wydanie ELLE wspierać będzie kampania promocyjna w mediach własnych wydawnictwa Burda Media Polska oraz w punktach sprzedaży.

Do magazynu dołączony jest też dodatek – maseczka od polskiej marki ORIENTANA w 3 rodzajach do wyboru. Folia jest w 100% kompostowalna.  Magazyn ELLE dostępny jest  w punktach sprzedaży a także  niezmiennie w formie e-wydań na www.e-kiosk.pl oraz www.publico24.pl. Papierowe wydanie magazynu można także zakupić za pośrednictwem platformy www.kultowy.pl  w postaci pojedynczych numerów i prenumeraty z darmową dostawą na terenie Polski.