Kiedy w marcu, w związku z pandemią, świat stanął w miejscu, redakcja ELLE ruszyła z akcją #ELLEtogether. Zachęcając do noszenia maseczek, dbania o siebie oraz o swoich najbliższych. Akcja od początku cieszy się niezwykłym zainteresowaniem wśród Internautów. Liczba odsłon w serwisie elle.pl wzrosła aż do ok. 14,5 mln, a unikalnych użytkowników do blisko 2 mln. Zaś serwis elleman.pl może pochwalić się wzrostami odwiedzin aż o 300%! 
#ELLEtoghether to ruch, który będzie towarzyszyć nam przez kolejne miesiące w nowych odsłonach. Tym razem ELLE do udziału zaprosiło również redakcję ELLE MAN, tworząc razem podwójny, wakacyjny numer, którego premiera sprzedaży przypada na 24 czerwca. Inauguracją łączonego wydania było kameralne wydarzenie ELLE i ELLE MAN, podczas którego debatę ,,O tym dlaczego warto być (szczególnie teraz) razem” poprowadzili redaktor naczelna ELLE Marta Rudowicz-Drożdż oraz redaktor naczelny ELLE MAN Olivier Janiak. Wśród rozmówców zasiedli dziennikarka Magda Mołek oraz dr Tomasz Sobierajski. Debatę można obejrzeć na IG TV @ellemanpolska. 
Wakacyjny numer ELLE w duecie z ELLE MAN to aż trzy okładki – modowa, kobieca ELLE oraz męska ELLE MAN z Robertem Pattisonem lub Mariuszem Przybylskim w roli głównej. Zespoły redakcyjne ELLE i ELLE MAN łącząc siły w tym wydaniu chcą podkreślić niezwykle ważną w dzisiejszych czasach, istotę bycia razem. Wsparcie, zaangażowanie i solidarność to wartości, które dziś zyskały jeszcze większego znaczenia. Razem jesteśmy silniejsi!
Podwójne wydanie jest dostępne również w wersji z płócienną torbą ELLE lub maseczkami Bielenda SkinShot w prezencie. Kolejny numer na rynku pojawi się 5 sierpnia.