Gwiazdą wrześniowego numeru jest top modelka Kasia Struss. Od niedawna w nowych rolach: mamy i założycielki marki kosmetyków ALA. W ELLE, w obiektywie fotografa Mateusza Stankiewicza, prezentuje nie tylko najnowsze trendy, ale opowiada też o swojej drodze do szczęścia i odwadze, którą czerpie z macierzyństwa.

W środku inspirujące TRENDY na jesień-zimę 2020/2021 i nowe spojrzenie na modę, gdzie najważniejsza staje się klasyka, jakość i vintage. Wybraliśmy 15 rzeczy, które naszym zdaniem przetrwają więcej niż jeden sezon, a może nawet nigdy nie wyjdą z mody.

Rozważania o JAKOŚCI – co tak naprawdę oznacza w dzisiejszych czasach. Jak rozpoznać tę naprawdę dobrą, jeśli chcesz zyskać coś więcej niż tylko trwałe ubrania? Oraz o VINTAGE – do ubrań i dodatków z drugiej ręki, otwierając przed nami drzwi swojej szafy, przekonuje nas Marzena Pokrzywińska, modelka i założycielka Vintage Unit.

W tym wydaniu przyglądamy się kultowym reklamom modowym, a także tym najnowszym, które powstały w zupełnie nowej rzeczywistości – w domach fotografów, modelek, projektantów.
We wrześniowym numerze nie zabrakło też tematów psychologicznych. Marta Szarejko, autorka książki „Seksuolożki. Nowe rozmowy”, pyta najlepsze polskie seksuolożki, czym zastąpić brakujący dziś dotyk, i dlaczego jest on naszym najważniejszym zmysłem. Poza tym, artykuł o istnieniu miłości bez granic. Możliwa tylko dla odważnych, a w szczególności dla tych w związku z obcokrajowcem. Zgłębiamy temat w rozmowie z Agatą Loewe, psychoterapeutką i seksuolożką.

W dziale urody: Technologia wkracza do PERFUMIARSTWA! Kreatorzy zapachów mają nową konkurencję – sztuczną inteligencję. Sprawdzamy co to oznacza, dla naszych zmysłów.

Na koniec udajemy się w podróż do PORTO. Subiektywny przewodnik, jednego z najciekawszych portugalskich miast, przygotowała dla nas Rita Zimmermann, polska artystka, mieszkanka tego klimatycznego miasta.

Numer w sprzedaży od 5 sierpnia, również w wersji z dodatkiem, niezbędną podczas letnich podróży, wodą termalną marki Avène.