Konrad Gaca

Od wielu lat z pasją zajmuje się leczeniem otyłości. Pomaganie ludziom z tym problemem to jego życiowa misja. Walczy o każdą osobę, jej zdrowie i sylwetkę. To dlatego pacjenci GACA SYSTEM nazywają go „chudotwórcą”, „bojownikiem o zdrowe sylwetki”, „guru-mentorem od odchudzania”. 
Kluczowym wykładnikiem jego ogromnego doświadczenia są nie liczby – mimo że imponujące: ponad 20 tysięcy odchudzonych osób i ponad 200 ton zredukowanych kilogramów. Prawdziwą i najcenniejszą miarą dokonań Konrada Gacy są przede wszystkim szczęśliwe twarze osób, które cieszą się dziś zdrowiem i radością życia jako efektami mądrego odchudzania. 
Pasja Konrada Gacy łączy się z doskonałym przygotowaniem merytorycznym i zaangażowaniem zawodowym. Twórca GACA SYSTEM to doskonały dietetyk, co potwierdzają pełnione przez niego funkcje i sprawowane stanowiska: jest prezesem Stowarzyszenia Walki z Otyłością, jedynym w Polsce specjalistą żywieniowym CNS (Certified Nutrition Specialist) oraz Konsultantem Żywieniowym CNC (Certified Nutrition Consultant) amerykańskiej Federacji Propta. 
Drugą – poza dietetyką – sferą intensywnej aktywności Konrada Gacy jest działalność sportowa. Konrad Gaca jest zawodowym sportowcem oraz wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski w Kulturystyce & Wellness i Fitness & Wellness (zdobył m.in. brązowy medal Pucharu Polski w Kulturystyce &Wellness i Fitness & Wellness 1995 oraz brązowy medal Międzynarodowych Zawodów w Kulturystyce & Wellness i Fitness & Wellness Żory 2007). Swoje zamiłowanie do sportu dziś realizuje też od strony szkoleniowej jako trener Europejskiej Federacji Fitness & Wellness EFCA (European Fitness Centre Association) oraz trener klasy Master amerykańskiej federacji PROPTA, zrzeszającej najlepszych specjalistów żywieniowych i trenerów na świecie.