W Content  Studio  tworzymy treści komercyjne i elementy kampanii sprzedażowych dla wszystkich brandów Burda Media Polska. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – promowane produkty czy usługi dopasowujemy do charakteru serwisu/magazynu i jego odbiorcy. Wyróżnia nas podejście nakierowane w takim samym stopniu na czytelnika, jak i partnera. Dbamy o spójność treści i doskonale wiemy, jak zrealizować angażującą kampanię świetnie wpisującą się w plan marketingowy klienta.

Content Studio składa się z:

  • redakcji treści komercyjnych – opracowujemy, kreujemy i piszemy treści sponsorowane, natywne oraz projekty specjalne, które publikujemy na serwisach. Odpowiadamy także za promocję i wydawanie stworzonych artykułów, sajtów i wideo na stronach głównych serwisów oraz w poszczególnych działach.
  • działu wideo – tworzymy szyte na miarę reklamy digitalowe, od koncepcji do produkcji. Do dyspozycji mamy własne, nowoczesne studio. To tutaj powstają pomysły na komercyjne wideo, zintegrowane działania wideo i photo oraz wszelkie produkcje podcastowe i wiedeopodastowe.
  • działu sesji zdjęciowych – produkujemy profesjonalne sesje zdjęciowe związaną z naszymi brandami lub na wyłączne życzenie klienta. Pracujemy z najlepszymi ekipami kreatywnymi na rynku, dostarczamy nowoczesne rozwiązania i niebanalne pomysły.
  • działu social media – tworzymy treści komercyjne na wszystkie instagramowe profile z portfolio firmy. Jesteśmy odpowiedzialni zarówno za kreatywną stronę akcji (zdjęcia, krótkie formy wideo), merytoryczną (treści) oraz technologiczną. Bierzemy udział w planowaniu kampanii, rodzaju publikacji oraz harmonogramów. Współpracujemy z influencerami. Odpowiadamy za przygotowywanie, wdrażanie oraz optymalizowanie kreatywnych rozwiązań reklamowych. Realizujemy kampanie wizerunkowe i płatne na Facebooku oraz Instagramie.
  • działu graficznego – przygotowujemy i projektujemy minisite, platformy contentowe, kreacje reklamowe, kolaże, grafiki, infografiki, wideonewsy, oprawy wideo, grafiki na social media, prezentacje, materiały marketingowe i promocyjne, advertoriale prasowe i custom publishing.
  • działu projektów specjalnych – w tym dziale „sky is the limit”. Zajmujemy się kompleksowa obsługą działań niestandardowych m.in. takich jak: e-booki, platformy contentowe, treści tworzone dla klientów do wykorzystania w ich kanałach, materiały prasowe i tłumaczone na inne języki, wideo na wyłączne potrzeby klienta (produktowe, kulinarne, promocyjne), webinary, live-shopping czy teksty na stronę www.

Studio wykorzystujemy do działań contentowych wokół kampanii natywnych

studio 150 m2
podcasting room
print, digital i social media