Alexander Sorg

Chief Executive Officer

Jest odpowiedzialny za strategiczne zarządzanie biznesem mediowym w Polsce. Do zespołu Burda Polska dołączył we wrześniu 2016.

Justyna Namięta

Dyrektor Generalna Burda International Polska

Odpowiada za zarządzanie operacyjne i strategię rozwoju firmy. Z wydawnictwem Burda w Polsce związana od początku jego istnienia. Od roku 2009 Dyrektor Generalna wydawnictwa.

Dobrosława Snarska-Pełka

Chief Financial Officer

Odpowiada za strategię finansową grupy Burda w Polsce. Nadzoruje pracę działów controllingu, księgowości, IT, administracji. Do wydawnictwa dołączyła we wrześniu 2016 r. 

Michał Helman

Chief Commercial Officer

Odpowiada za zarządzanie połączonym działem sprzedaży reklamy: prasowej, digital, projektów specjalnych i eventów. W Burda International Poland pracuje od 11 lat.

Justyna Dziegieć

Chief Digital Officer

Odpowiada za  zarządzanie strategiczne i rozwój biznesu w obszarze digital Grupy Burda, zarówno w zakresie obecnego portfolio produktów, jak również za dalszą ekspansję w obszarze digital na polskim rynku. W Burda Media od 1 września 2019 r.

Katarzyna Sobańska–Helman

Chief Business Development Officer

Od połowy 2015 roku zarządza działem książek Burdy w Polsce. W nowej roli Chief Business Developement Officera odpowiada za dalszy rozwój biznesu książek, kolekcji Burdy, prenumeraty oraz koncentruje się na budowaniu nowych relacji z partnerami zewnętrznymi.

Darek Jahn

Dyrektor Produkcji

Darek Jahn przez całe życie zawodowe związany był z Burdą. W latach 1997-1999 pracował w Burda Polska - Studio Repro. W 2008 r. przeniósł się do Bukaresztu, gdzie podjął pracę w Burda Romania jako koordynator a później dyrektor produkcji,, aż do momentu podjęcia obecnej współpracy z Burda Media Polska.

Łukasz Wolak

Dyrektor Działu Książek

Łukasz Wolak jest związany z Burda International Poland od prawie 4 lat: był Dyrektorem Działu Sprzedaży i Marketingu Wydawnictwa Burda Książki, wcześniej Dyrektorem Handlowym. Z rynkiem książek jest związany od 11 lat w obszarach retail i editorial. Przed Burdą pracował m.in. w Grupie Empik i Wydawnictwie Pascal. 

Tomasz Kałuża

Dyrektor Dystrybucji

Tomasz pracuje w Burdzie od 2017 roku. Wcześniej przez 16 lat w był Dyrektorem ds. Kolportażu Phoenix Press i przez 7 lat Dyrektorem Oddziału w Kolporterze.