Kariera

Kim jesteśmy i co robimy? 

Burda Media Polska to nie tylko redakcje magazynów i serwisów takich jak ELLE, National Geographic, Gala, Glamour, Focus, Burda, Dobre Rady, Kocham ogród, ale także Burda Książki i działy: sprzedaży, dystrybucji, produkcji, HR, IT, administracji, kontrolingu i księgowości! Składamy się z ponad 350 otwartych głów, w których kryje się recepta na biznes i rozwój w obecnych czasach. 

Choć większość z nas pracuje w samym centrum tego zabieganego, korporacyjnego wszechświata, zwanego potocznie Mordorem, to uwierzcie - stanowimy w nim prawdziwą oazę. Jeśli kiedyś znajdziecie się w kolorowym, pełnym różnorodnych ludzi miejscu, gdzie beztrosko hasają rozpieszczane czworonogi, to znaczy, że trafiliście do Burdy! Właśnie tak sielska atmosfera panuje w naszej drugiej siedzibie we Wrocławiu! 

Rozwijamy się!

Pielęgnujemy zarówno swoje korzenie, jak i pozwalamy rozkwitnąć nowym pąkom. Stawiamy więc na wspólne działanie redakcji printowych z zespołami digitalowymi; współpracę między działami, zaangażowanie i ciągłe dążenie do usprawnień. To właśnie nasze wartości integrują nas, wzmacniają i pozwalają na dostarczanie treści najwyższej jakości. 

Dlaczego? Ponieważ wierzymy, że dzięki nim zapewniamy naszym odbiorcom relaks i inspirację. W zestawieniu przychodów reklamowych oraz zasięgów dotarcia Burda jest w Polsce w trójce największych wydawców  z dotarciem do ponad 7,6 mln czytelników i czytelniczek.

Nagradzamy!

W Burda International Poland co roku odbywa się wręczenie Burda Employee Awards. BEA wręczane są w trzech kategoriach, a kategoriami tymi są… nasze wartości! Całoroczne wcielanie w życie współpracy, zaangażowania i usprawniania ma swoje zwieńczenie w trakcie finału BEA. Wtedy też zwycięzcom i zwyciężczyniom wręczane są statuetki i nagrody. Zobaczcie sami!