Kariera

Kim jesteśmy i co robimy? 

Burda Media Polska to nie tylko redakcje magazynów i serwisów takich jak ELLE, National Geographic, VIVA!, Glamour, Party, Burda, Dobre Rady, Kocham ogród, polki.pl ale także Wydawnictwo Słowne i działy: sprzedaży, dystrybucji, produkcji, PC&C, IT, administracji, kontrolingu i księgowości! Burda to miejsce dla każdego kto chce pracować we wspierającym się i ambitnym zespole. Burda to przede wszystkim ludzie dlatego pracujemy w podejściu Human to Human, gdzie najważniejszy jest człowiek.

Choć większość z nas pracuje w samym centrum tego zabieganego, korporacyjnego wszechświata, to uwierzcie - stanowimy w nim prawdziwą oazę. Jeśli kiedyś znajdziecie się w kolorowym, pełnym różnorodnych ludzi miejscu, gdzie beztrosko hasają rozpieszczane czworonogi, to znaczy, że trafiliście do Burdy! Właśnie tak sielska atmosfera panuje w naszej drugiej siedzibie w pięknym Wrocławiu!

Rozwijamy się!

Pielęgnujemy zarówno swoje korzenie i wyznaczamy trendy w świecie nowych technologii. Stawiamy więc na wspólne działanie redakcji printowych z zespołami digitalowymi; współpracę między działami, zaangażowanie i ciągłe dążenie do usprawnień. To właśnie nasze wartości integrują nas, wzmacniają i pozwalają na dostarczanie treści najwyższej jakości. Mamy szerokie portfolio produktowe i ogromne serce do swojej pracy. Stawiamy też na rozwój naszych pracowników. Szkolimy się i inspirujemy wzajemnie. Szukamy nowych rozwiązań i jesteśmy otwarci.