Oferty pracy i praktyk


Aplikujesz? To świetnie! Zastanawiasz się teraz pewnie, jak wygląda proces rekrutacji w Burda Media. Poniżej znajdziesz informacje dotyczące tego, jak wygląda droga do Burda Media!

1.    W pierwszym etapie Dział HR analizuje zgromadzone dokumenty aplikacyjne. Najważniejsze kryterium dla nas? Doświadczenie i kompetencje zgodne z wymaganiami określonymi w ogłoszeniu. 

2.    Kolejnym krokiem w Twoją stronę jest telefon od Działu HR – najczęściej jest on zaproszeniem na spotkanie twarzą w twarz w naszym biurze lub zaproszeniem na dłuższą rozmowę telefoniczną w celu uszczegółowienia danych zawartych w dokumentach aplikacyjnych. 

3.    Następny krok należy już do Ciebie – przyjdź do nas! W spotkaniu weźmie udział osoba z działu HR, a także osoba zarządzająca danym zespołem. 

4.    W przypadku niektórych rekrutacji możemy poprosić Cię o wykonanie dodatkowego zadania sprawdzającego wiedzę i umiejętności merytoryczne i/lub zaprosić na mniej formalne spotkanie z członkami zespołu, do którego aplikujesz. Bardzo zależy nam na tym, aby kandydaci i kandydatki jeszcze przed zatrudnieniem mogli się przekonać o tym, z jakimi zadaniami będą się mierzyć, czy też z kim będą współpracować. 

5.    Po spotkaniu zawsze dbamy o to, by przekazać informację zwrotną, dlatego w trakcie spotkania powiadomimy Cię o przewidywanym terminie przekazania wyników rekrutacji. 

Kariera: kontakt

HR - Burda International Polska

e-mail: kariera@burdamedia.pl

 

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy prześlij nam swoje CV. 

Wyślij aplikację >