Influencer Marketing

• Z nami przeprowadzisz efektywną kampanię z mikroinfluencerami oraz największymi gwiazdami Internetu. Działamy na YouTube, Instagramie, Facebooku, TikToku i blogach.
• Stworzymy dla ciebie kreatywną koncepcję kampanii, dobierzemy influencerów, zajmiemy się wysyłką produktów negocjacją stawek i raportowaniem.
• Dzięki naszej platformie influencerskiej w łatwy sposób będziesz mogła monitorować postępy kampanii na każdym etapie oraz akceptować influencerów oraz ich posty. 
• Korzystamy z najnowszej technologii, która daje nam dostęp do statystyk, które nie są publicznie dostępne – pozwala to na jak najlepsze dopasowanie influencerów do kampanii. 
• W pełni wykorzystujemy zaplecze naszego wydawnictwa. Jesteśmy jedyną platformą influencerską, która pozwala na łączenie działań influencerów z mediami. Łączymy publikacje influencerów z artykułami na popularnych serwisach internetowych (np. Glamour.pl, ELLE.pl).

 

Kontakt

karo

Karolina Łubińska

Project Manager Influencer Marketing

e-mail: karolina.lubinska@bdigitallab.pl

Marta Wyroba

Strategic Digital Project Manager

kom. 694 455 394
marta.wyroba@burdamedia.pl

Burda Media Polska zaprezentowała nową identyfikację wizualną

Nowa identyfikacja wizualna w tym także nowe logo Burda Media Polska reprezentują połączone w wyniku niedawnej fuzji siły zespołów oraz wyraźny, zróżnicowany, mocno digitalowy charakter organizacji. Od dziś niebiesko czarne logo zastąpiły kolory. To pierwszy rebranding w historii polskiej marki Burda Media.