Projekty 360

Dział New Business & Corporate Media tworzy projekty i przedsięwzięcia biznesowe szyte na miarę potrzeb Klientów. Kreujemy i realizujemy projekty specjalne, dzięki którym nasi Klienci osiągają założone cele biznesowe: marketingowe i sprzedażowe.

W projektach specjalnych wykorzystujemy siłę komunikacyjną marek Burdy i potencjał wydawnictwa. Przy tworzeniu zaawansowanych projektów 360 stopni współpracujemy z innymi mediami, takimi jak telewizja, radio, czy media społecznościowe.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze i skutecznej realizacji projektów dla różnych branż, w odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby klientów.

 

Plebiscyt Gala Beauty Stars wyróżnia ciekawe i godne polecenia miejsca oferujące usługi  z zakresu SPA i wellnes.
Jako jedyna na rynku akcja łączy udział w plebiscycie ze smart-promocją Partnera.

Nagrody wręczane są laureatom w pięciu kategoriach:
• gabinety medycyny i dermatologii estetycznej
• gabinety kosmetyczne
• gabinety stomatologiczne
• salony fryzjerskie
• hotele SPA
 

konferencji ELLE About Fashion!

ELLE About Fashion to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. To konferencja skierowana do szerokiego grona kobiet interesujących się modą, trendami, świadomie budujących swój styl, chcących się zainspirować i posłuchać najlepszych autorytetów z dziedziny mody i urody.

Wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem, bilety zostały sprzedane w ciągu 48 godzin, a organizatorzy zapewnili możliwość oglądania konferencji online przez live-streaming.

Całodniowe wydarzenie odbyło się 6 kwietnia w hotelu Raffles Europejski Warsaw. W programie konferencji znalazło się 17 prelekcji skupionych wokół 3 bloków tematycznych: Fashion Now, Fashion Future oraz Beyond Fashion. Atrakcją wydarzenia będzie apartament ELLE w którym Czytelniczki będą mogły wejść do świata ELLE, spotkać się z redakcją oraz wziąć udział w warsztatach przygotowanych przez partnerów wydarzenia.

Wśród zaproszonych gości są min. projektantka Gosia Baczyńska, założycielka GeekGoesChic Kasia Gola socjolożka biznesu Marta Karwacka, strateżka i przedsiębiorczyni Olka Kaźmierczak, dziennikarka Paulina Młynarska, artystka Katarzyna Nosowska, dziennikarka Magda Mołek.