Dział sprzedaży Digital Wydawnictwa odpowiada za sprzedaż powierzchni reklamowej. Naszym założeniem jest realizacja założonych wspólnie z Klientem KPI-ów oraz podejmowanie odpowiednich działań w celu optymalizacji kampanii. 

Na serwisach Wydawnictwa emitujemy kampanie zasięgowe, wizerunkowe pozwalające na zbudowanie cennego ruchu na stronie Klienta. Specjalizujemy się w artykułach natywnych, które precyzyjnie łączymy z działaniami e-commerce. Integrujemy lojalnego użytkownika umiejętnie łącząc siłę społeczności Social Media z działaniami na serwisach.

Podążając za obowiązującymi trendami stale udoskonalamy i rozbudowujemy nowe produkty reklamowe. Specjalizujemy się w działaniach niestandardowych i akcjach specjalnych łączących markę z potencjalnym konsumentem. Wspólnie z redakcją dopasowujemy rozwiązania pod każdy przesłany brief czy zapytanie reklamowe. 

Oferty szyte na miarę oraz indywidualne podejście do każdego Klienta z roku na rok jest dla nas coraz ważniejsze a realizacja kampanii najwyższym priorytetem nad którym pracują dwa działy Reklamy oraz Wdrożeń.

Zobacz cennik

 

Przykłady naszych projektów: