Wniosek

Zgłoś swoją kandydaturę na interesujące Cię stanowisko poprzez przesłanie nam aktualnego CV.

Jeśli wśród ogłoszeń nie znalazłaś/eś takiego, które Cię interesuje, możesz wysłać również "aplikację spontaniczną". Dzięki temu będziemy mogli skontaktować się z Tobą szybciej, jeśli pojawi się rola właśnie dla Ciebie.

Kod rekrutacji

Selekcja

Przesłane przez Ciebie CV przeanalizujemy pod kątem umiejętności i doświadczeń potrzebnych na stanowisku na które rekrutujemy.

Jeśli Twoja aplikacja spełnia wymagania, wtedy skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

Rozmowa

Reprezentant Zespołu People, Culture & Communication umówi się z Tobą na 15 minutową rozmowę i zada kilka pytań związanych z Twoim doświadczeniem i oczekiwaniami. Opowie również o przebiegu procesu rekrutacji.

Referencje

W zależności od stanowiska na jakie aplikujesz spotkanie odbędzie się w biurze lub on line za pośrednictwem aplikacji Teams. Udział w nim weźmie Manager Zatrudniający oraz przedstawiciel PC&C (czasami dodatkowo członek Zespołu do którego rekrutujemy).

Na rozmowę zarezerwuj około 60-90 minut. Możesz zostać poproszony o wykonanie testu/zadania przed, w trakcie lub po spotkaniu.

Kontrakt

Z informacją o wyniku rekrutacji wrócimy do Ciebie maksymalnie do 2 tygodni od ostatniego spotkania, niezależnie od jej wyniku.

Jako że przywiązujemy dużą wagę do kultury organizacyjnej osoby kandydujące na stanowisko eksperta i powyżej zostaną poproszone o przekazanie namiarów na referencje i wypełnienie kwestionariusza osobowości Insight ® .

Jeżeli będzie on pozytywny - przedstawimy Ci ofertę współpracy, jeśli tym razem się nie udało- udzielimy merytorycznego feedbacku i być może spotkamy się przy następnym procesie rekrutacyjnym.