O nas

Burda Media Polska jest największą firmą mediową w obszarze lifestyle  w Polsce i liderem w kluczowych kategoriach tematycznych mediów dla kobiet: moda, uroda, luxury & lifestyle, podróże i kulinaria. Inspirację czerpiemy z pracy w międzynarodowym środowisku. Jesteśmy częścią Burda International , która jest obecna na 14 rynkach i reprezentuje zagraniczne działania mediowo-technologicznego koncernu Hubert Burda Media. Burda International zatrudnia 2 400 osób i jest właścicielem 250 marek medialnych na świecie. 

Zarządzamy platformami multimedialnymi, które łączą marki naszych klientów z użytkownikami i od ponad 30 lat oferujemy szyte na miarę rozwiązania reklamowe, które wspierają rozwój biznesu naszych partnerów w Polsce.
W skład naszego portfolio wchodzą jakościowe portale internetowe jak: Elle.pl, Glamour.pl, National-geographic.pl, Wizaz.pl, Polki.pl, Kobieta.pl, Party.pl, Viva.pl, Gotujmy.pl, Niania.pl, które docierają miesięcznie do ponad 13,7 mln użytkowników, którzy generują ponad 163 mln odsłon stron (źródło: Megapanel / PBI, grudzień 2022) 
Każdego dnia dostosowujemy się do potrzeb naszych użytkowników oraz stale zmieniającej się rzeczywistości. Staramy się być zawsze o krok przed trendem i inspirować naszych odbiorców a także rozwijać nasz biznes zgodnie ze światowym kursem. 

Naszą działalność digitalową wspierają magazyny tradycyjne, w tym międzynarodowe tytuły wydawnicze będące od wielu lat prekursorami w swoich kategoriach tematycznych: ELLE, ELLE Decoration, Glamour, National Geographic, Traveller i VIVA!
Jesteśmy większościowym udziałowcem jednej z największych internetowych drogerii kosmetycznych Cocolita.pl. Aktywnie rozwijamy także Tech Hub, którego polski zespół pracuje nad międzynarodowymi projektami Burdy w obszarze technologicznym. 

Be Digital. Be inspired. Be Burda.
 

Kadra zarządzająca